Бред Пітт мріє зняти новий «Бійцівський клуб»

Залишилося вмовити Едварда Нортона

Торік американський письменник і журналіст Чак Паланік, автор роману «Бійцівський клуб», що лягло в основу культового трилера Девіда Фінчера, опублікував комікс, що розповідає про продовження історії. Події відбуваються через десять років. І цілком зрозуміло, що кращого часу для продовження фільму (ніж зараз) просто немає. 

Ось в цьому і намагається переконати голлівудський актор Бред Пітт свого колегу і товариша Едварда Нортона, з яким вони з'явилися на екрані першого фільму.

Незважаючи на приятельські стосунки, Бреду поки не вдалося переконати Едварда взяти участь в проекті. 

Завдання не з легких, бо Нортон нині займається йогою і веде тихе життя вдалині від Голлівуду. 

Але Бред наполегливий у бажанні знятися в продовженні трилера і, як повідомляють американські видання, зустріч цих акторів з Девідом Фінчером, режисером першої стрічки, вже призначена.

Нагадаємо, що американський кінофільм «Бійцівський клуб» вийшов на екрани в 1999 році.Зараз він числиться в десятці кращих фільмів за версією IMDb і входить до багатьох інших подібних рейтингів. 

Це один з тих фільмів, що викликали в 90-ті роки найбільший суспільний резонанс.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень