ON-LINE

Анджеліна Джолі знялася оголеною (ФОТО)

середа, 06 листопада 2019
«Моє тіло багато пережило» (c)

44-річна Анджеліна Джолі знялася оголеною для Harper's Bazaar. Актриса стала героїнею нового випуску видання і розповіла в інтерв'ю про свій нинішній стан.

Анджеліна Джолі повертається до життя після розлучення з Бредом Піттом. І хоча пара ще не завершила шлюборозлучний процес через поділ майна, актори вже можуть назвати себе вільними. Джолі і
Пітт були разом 12 років. У них троє біологічних дітей: Шайло, Вів'єн і Нокс. І троє прийомних: Меддокс, Пакс і Захара. Старшому, Меддоксу, вже 18 років, він вчиться в університеті в Південній Кореї.

Коли Анджеліну запитали, чи хотіла б вона жити де-небудь ще, крім США, вона відповіла, що хотіла б виїхати з країни, але поки не може цього зробити через дітей:

Я б хотіла жити за кордоном, але тільки коли моїм дітям виповниться 18 років. А зараз я повинна бути там, де живе їхній батько, - сказала Джолі.

Джолі, яка пережила подвійну мастектомію і видалення яєчників, зазначила, що має багато шрамів:

Моє тіло багато пережило, особливо за останні чотири роки. Є шрами видимі, а є невидимі - з ними боротися складніше. Але зараз я відчуваю, що кров повертається в моє тіло, - поділилася актриса.

За своє відновлення і повернення на кіноекран Джолі дякує дітям:

Діти знають моє справжнє я, і вони допомогли мені відновити його і прийняти. Вони теж через багато що пройшли. Я вчуся у них силі.


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    У Рівному на мікрорайоні Боярка в районі продуктового «базарчика»  було...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ