Анджеліна Джолі знялася оголеною (ФОТО)

«Моє тіло багато пережило» (c)

44-річна Анджеліна Джолі знялася оголеною для Harper's Bazaar. Актриса стала героїнею нового випуску видання і розповіла в інтерв'ю про свій нинішній стан.

Анджеліна Джолі повертається до життя після розлучення з Бредом Піттом. І хоча пара ще не завершила шлюборозлучний процес через поділ майна, актори вже можуть назвати себе вільними. Джолі і
Пітт були разом 12 років. У них троє біологічних дітей: Шайло, Вів'єн і Нокс. І троє прийомних: Меддокс, Пакс і Захара. Старшому, Меддоксу, вже 18 років, він вчиться в університеті в Південній Кореї.

Коли Анджеліну запитали, чи хотіла б вона жити де-небудь ще, крім США, вона відповіла, що хотіла б виїхати з країни, але поки не може цього зробити через дітей:

Я б хотіла жити за кордоном, але тільки коли моїм дітям виповниться 18 років. А зараз я повинна бути там, де живе їхній батько, - сказала Джолі.

Джолі, яка пережила подвійну мастектомію і видалення яєчників, зазначила, що має багато шрамів:

Моє тіло багато пережило, особливо за останні чотири роки. Є шрами видимі, а є невидимі - з ними боротися складніше. Але зараз я відчуваю, що кров повертається в моє тіло, - поділилася актриса.

За своє відновлення і повернення на кіноекран Джолі дякує дітям:

Діти знають моє справжнє я, і вони допомогли мені відновити його і прийняти. Вони теж через багато що пройшли. Я вчуся у них силі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень