Тесть зарізав зятя, бо той застав його в ліжку з донькою ФОТО

Потім вкрав його машину і подався навтьоки

[media=46483]

Генрі Аллен Майкл перебував у будинку в місті Понтіак, штат Мічиган, коли його зять повернувся додому і застав тестя в ліжку з оголеною донькою - вони спали. Виникла сутичка і Майкл, який щойно вийшов із в’язниці після відбуття десяти років за грабіж, зарізав 25-ти річного зятя та на його машині подався навтьоки.

[media=46484]

Поліція Детройту повідомляє, що пізніше Майкл був заарештований і звинувачений у нападі. На щастя, його зять вижив і скоро одужає. 24-річна донька злочинця повідомила копам, що напередодні добряче напилася з батьком і відтоді нічого не пам’ятає. Тим часом поліція досліджує можливість сексуального насильства.

Теги: злочин

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень