Alyosha вперше розповіла про те, що її намагалися зґвалтувати

Співачка поділилася шокуючими подробицями

Українська співачка Alyosha вперше розповіла, що у 18 років ледь не стала жертвою зґвалтування. Про це йдеться в програмі "Зірковий шлях".

Виявляється, що коли співачці було 18 років, вона вирішила поїхати до батьків у Запоріжжя. У поїзді також їхав чоловік, який перебував у стані алкогольного сп'яніння. Тоді він і спробував зґвалтувати дівчину.

Вона розповіла, що прокинулася від того, що рука чоловіка ковзала по її тілу.

Тоді дівчина почала кричати й кликати на допомогу, але провідники її не почули. Тому вона закуталася у ковдру і до 4 ранку відбивалася від попутника, доки він не вийшов із поїзда на своїй станції.

Також Alyosha розповіла, що намагалася його заговорити, кричала і пробувала повернути йогго думки в інший бік.

Повний сюжет можна переглянути на YouTube-каналі "ТРК Україна".

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень