Адель розлучається

Співачка покинула свого чоловіка

Сімейним стосункам однієї з найбільш таємничих виконавиць сучасності настав кінець. Представники Адель оголосили про розлучення співачки та її чоловіка Саймона Конеккі. У пари залишився син, якого вони й надалі виховуватимуть разом.

Адель ніколи не виставляла напоказ своє особисте життя. Навіть власне весілля співачка святкувала таємно. А ось приховати розлучення їй не вдалося.   

Офіційні представники співачки підтвердили цю інформацію. Про причини, звісно, ані слова. 

Вони хочуть разом ростити свого сина. І просять поважати і не обговорювати їхнє особисте життя. Більше коментарів не буде, - заявили представники ЗМІ.

Новина про розлучення стала повною несподіванкою, особливо на тлі того, що кілька місяців тому Адель попрощалася з шанувальниками і завершила успішну кар'єру. 

Тоді говорили, що причиною рішення зірки стало бажання присвятити себе родині. 

Саймон Конеккі, нагадаємо, має бізнес і займається благодійністю. Саме на цьому ґрунті  майбутнє подружжя познайомилося в 2010 році. Саймон запропонував Адель стати обличчям фонду, але отримав відмову - співачка тоді була зайнята численними концертами і турами. 

Бізнесмен не відступив, але його плани стосувалися вже не ділового співробітництва, а відносин. У 2011 році пара почала зустрічатися, через рік у них народився син - Анджело Джеймс Конеккі. Лише через п'ять років після цієї події співачка та її бойфренд одружилися. Церемонія була закритою.  

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень