Абромовичус залишиться литовцем

Міністр економіки України Айварас Абромавичус збереже литовське громадянство, хоча закон передбачає його втрату

Про це в інтерв'ю BNS заявив заступник міністра внутрішніх справ Литви Ельвінас Янкявичус. За його словами, Міністр внутрішніх справ схвалив пропозицію департаменту міграції відмовитися від позбавлення Абромавичуса громадянства.

Варто зазначити, що закон про громадянство передбачає, що особа, яка перебуває на державній службі іншої країни без дозволу уряду Литовської Республіки, позбавляється громадянства.

Нагадаємо, у грудні 2014 року Айвараса Абромавичуса призначили міністром економічного розвитку і торгівлі України, а президент України Петро Порошенко підписав указ про надання йому українського громадянства.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень