А що, якщо Прем'єр-ліга? У «Вересі» вирішили залишитись на «Авангарді»

Щоправда, волинському 

Засідання наглядової ради «Вереса» на якому, зокрема, говорили і про Авангард.
Засідання наглядової ради «Вереса» на якому, зокрема, говорили і про Авангард.

Якщо рівненський футбольний клуб «Верес» вийде з Першої у Прем'єр-лігу, то домашні матчі гратиме у Луцьку на тамтешньому «Авангарді».

Це станеться у випадку, якщо однойменний стадіон у Рівному до того часу не буде готовий до зустрічі таких поєдинків.

На засіданні Наглядової ради клубу 23 квітня оголосили, що клуб отримав остаточні підтвердження щодо ігор саме на Волині у разі підвищення в статусі.

У разі виходу до Прем'єр-ліги на наступний сезон Наглядова рада футбольного клубу «Верес» затвердила бюджет – це 77,5 мільйонів гривень.

Затвердити бюджет з детально розписаними видатковою та дохідною частинами планують у червні, коли стане зрозуміло, чи здобув рівненський «Верес» путівку до еліти вітчизняного футболу.

Крім того, члени Наглядової ради доручили генеральному директору Антону Назаруку розробити положення про акціонерне опитування.

 

Саме через такий механізм у клубі, як розповів його президент Іван Надєїн, планують приймати деякі суперечливі рішення, долучивши до опитування акціонерів.

Одне з перших опитувань планують присвятити новій клубній емблемі.

Щодо оголошення конкурсу на нову емблему, то це питання з порядку денного зняли.

При цьому учасники засідання прийняли рішення замінити напис «Верес» на нинішній емблемі з кирилиці на латиницю, щоб уникнути неправильного прочитання закордоном.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень