Ні слова більше: КТС відправили російську версію сайту до корабля

Напрямок, який вказав російському кораблю український воїн, став популярним

Україна – вільна країна, тут кожен має право висловлювати свою думку тією мовою, яка для нього комфортна. Проте, сьогодні російська мова - мова окупанта. Тож КТС позбувся російськомовної версії сайту. Зокрема, там повідомили таке:

Ми в КТС – свідомі і вважаємо недопустимим використовувати російськомовну версію сайту! 

 

Ми давно відмовились від будь-якої медіа-комунікації російською мовою і наша позиція залишається стійкою та незмінною: будь-яка комунікація у компанії ведеться лише українською мовою без жодних виключень! 

 

Ми не відмовляємось від російськомовних клієнтів – громадян України, проте у своїй рідній країні комунікація у будь-яких сферах обслуговування повинна бути виключно державною українською мовою! 

 

Слава Україні! Героям слава!

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень