Болотохід «TRITON» створив на Рівненщині механік-самоучка (ФОТО)

«Рама від ГАЗ, мотор від Mercedes» (с)

У Старому Селі на Рівненщині механік-самоучка Анатолій Павлович спроєктував та змайстрував «справжню грозу поліських боліт» – болотохід «TRITON». Відео з тестовими випробуваннями винахідник опублікував у своєму Facebook.

На всі роботи у майстра пішло близько року. Він каже, що вже давно мріяв побудувати таку техніку, яка б могла без проблем проходити через болотисту місцевість:

- Давно мріяв створити щось подібне. Почав будувати 9 місяців тому і ось – перші випробування.

 

Такою технікою можна і без документів їздити по лісових дорогах, не виїжджаючи на дороги загального користування. А, якщо на звичайні дороги виїхати, то і штраф можна отримати.

«TRITON» оснащений рамою, роздатною коробкою, частиною кабіни та лебідкою від ГАЗ 66. Також, на болотоході встановлена коробка передач від Mercedes та двигун Mercedes об’ємом 2.5 л.

Джерело: Час-Дій

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень