Болотохід «TRITON» створив на Рівненщині механік-самоучка (ФОТО)

«Рама від ГАЗ, мотор від Mercedes» (с)

У Старому Селі на Рівненщині механік-самоучка Анатолій Павлович спроєктував та змайстрував «справжню грозу поліських боліт» – болотохід «TRITON». Відео з тестовими випробуваннями винахідник опублікував у своєму Facebook.

На всі роботи у майстра пішло близько року. Він каже, що вже давно мріяв побудувати таку техніку, яка б могла без проблем проходити через болотисту місцевість:

- Давно мріяв створити щось подібне. Почав будувати 9 місяців тому і ось – перші випробування.

 

Такою технікою можна і без документів їздити по лісових дорогах, не виїжджаючи на дороги загального користування. А, якщо на звичайні дороги виїхати, то і штраф можна отримати.

«TRITON» оснащений рамою, роздатною коробкою, частиною кабіни та лебідкою від ГАЗ 66. Також, на болотоході встановлена коробка передач від Mercedes та двигун Mercedes об’ємом 2.5 л.

Джерело: Час-Дій

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень