Громади Рівненщини вчать працювати в «Prozzoro Market»

Розвивають диджиталізацію

Для громад Рівненщини влаштували майстер-клас роботи в електронному каталозі товарів «Prozzoro Market».

Це майданчик, який полегшує роботу з допороговими закупівлями, дозволяючи робити це зручно, швидко і при цьому економити бюджетні гроші.

Це стало можливим у межах Меморандуму про співпрацю, який підписали Рівненська облдержадміністрація та Державне підприємство «Прозорро», повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Наразі 10 відсотків держзакупівель здійснюється саме через «Prozzoro Market». Тут представлено 20 тисяч товарів та 700 категорій.

Через сервіс «Prozzoro Market» найчастіше закуповують пальне, комп’ютерну техніку, побутові прилади, господарчі товари. Також вже є всі харчові продукти, які будуть представлені в оновленому меню шкіл та дитячих садків.

Дуже важливо, щоб розпорядники бюджетних коштів діяли прозоро. «Prozzoro Market» дозволяє це зробити.

 

Крім того, це реальна економія грошей, часу, зусиль і спрощення всього процесу.

 

До речі, якщо виникатимуть якісь незручності, про них можна заявляти – і розробники на це реагуватимуть.

 

Тож закликаємо громади скористатися такою можливістю, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. 

Нагадаємо, електронний каталог «Prozorro Market» почав працювати у квітні 2020 року в пілотному режимі. Він створений для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли без зайвих зусиль та організації тендерів купувати товари широкого вжитку (офісне приладдя, пальне, меблі, побутову хімію, комп'ютери, захисні маски, антисептики та інші медичні товари).

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень