7 зловісних ознак долі

Небезпечні народні прикмети

Здавна наші предки у всьому помічали знаки долі. Люди знали – що на добро, а що – до біди.

Такі прикмети поширені і досі, люди й тепер звертають увагу на те, що під ногами та навкруги, на погоду і на поведінку тварин.

Речі навиворіт

Наші предки вважали, що неуважність, через яку ви одягаєте одяг неправильно, веде до неприємностей. Нейтралізувати дію прикмети можна, якщо зняти одяг і кілька хвилин постояти на ній босоніж.

Розбите дзеркало

Дзеркало, що розбилося на сотні дрібних осколків, пророкує загибель близької людини. Дивитися у розбите дзеркало теж не можна — накличете біду на себе і своїх рідних. Дзеркало, яке впало і розбилося, хоча його ніхто не чіпав – знак біди для людей, що живуть в будинку.

Птах залетів у вікно

Влетів у відкрите вікно — знак від померлих родичів. Так вони хочуть про щось попередити. Пернатий потрапив в будинок через двері – до захворювання або смерті когось із рідних. Якщо кішка зловила непроханого гостя – це добрий знак. Домашня тварина захистила вас від можливих неприємностей.

Не можна повертатися, якщо щось забули

Виходячи з дому, ви несете енергетику позитивного руху вперед. Якщо повертаєтеся, то міняєте траєкторію на протилежну – негативну.

Собака виє вночі

Завдяки хорошому нюху і здатності вловлювати енергетичні вібрації, собака може відчути зміни і попередити про них господаря. Якщо тварина виє перед важливою подією, будьте впевнені – все піде не за планом.

Ворони

Ворони тісно пов'язані з потойбічним світом і – провісники поганих новин. Якщо ви чуєте каркання ворони, але не бачите саму птицю — це попередження про хворобу. Чути каркання під вікнами кілька днів поспіль – про вас хтось розпускає плітки. Ворона скаче по підвіконню – до великих грошових витрат.

Зупинився годинник

Це недобрий знак. Він може свідчити, що у будинок прийде хвороба, пожежа, пограбування, або навіть смерть.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень