5 способів налагодити стосунки зі свекрухою

«Люди кажуть - свекруха лихая, люди кажуть - невістка чужая»

Часто у невісток і свекрух непрості стосунки.

Іноді саме через конфлікт між двома найважливішими жінками чоловіка сім’я може розлучитися.

Тому варто навчитися налагоджувати стосунки, або, врешті, хоча б знайти контакт.

Претензії, образи, зневага ... Деякі невістки настільки звикли не любити маму чоловіка і бабусю своїх дітей, що вже й не пам'ятають, звідки ростуть ноги у цієї взаємної ворожнечі. І неважливо, «хто перший почав» в кожній конкретній ситуації. Відповідаючи ненавистю на ненависть, не бажаючи компромісів, жінки в парі «свекруха-невістка» руйнують все на своєму шляху.

Але ж відносини в союзі «свекруха-невістка» бувають інакші - дружні, партнерські, сімейні.

Навіть, якщо зараз ви зі своєю свекрухою перебуваєте в стані війни, повірте, все можна виправити. Щоб сімейні зв'язки дарували радість, потрібно не так вже й багато.

1. Поважати іншого.

Відносини зі свекрухою - лакмусовий папірець рівня внутрішньої культури. Людина з внутрішньою культурою не допустить безкультур'я у сімейних відносинах. Сварки і образи починаються у тих, хто дозволяє собі забути про право іншого бути іншим, про повагу до особистості несхожого на вас людини.

2. Йти на компроміс.

«Дурні розлучаються, розумні шукають компроміс». Один тільки гордовитий вигляд свекрухи або кинута побіжно зарозуміла репліка невістки здатні розпалити незгасаючий конфлікт поколінь.

Але якщо бажання прожити щасливе сімейне життя у вас є, то без взаємних поступок не обійтися. Потрібно вчитися чути, прощати без подальших нагадувань про промах, вміти іноді промовчати, щоб не шкодувати згодом про сказане зопалу. Потрібно просто цінувати і поважати. І не тільки чоловіка, але і його маму.

3. Забути про ревнощі.

Безглуздо ревнувати свекруху до чоловіка. Це лише здається, що ви любите одну людину. Але ким би не був ваш чоловік - брутальним мачо або просто скромним, ви любите кожна свого.

Це для вас чоловік успішний бізнесмен або скромний офісний клерк, успішний доктор або талановитий електрослюсар, невизнаний поет або азартний автогонщик.

А для його мами він як і раніше залишається тим хлопчиком, чий дитячий запах і ніжні кучерики на потилиці вона пам'ятає досі.

Ваш чоловік завжди буде для неї «моїм синочком», якому важко з незвички тягти новенький ранець до школи. І вона має на це повне моральне право.

4. Радитися.

Психологи кажуть, хочеш привернути до себе людину - попроси у нього поради. З цим важко не погодитися.

Надаючи людині можливість стати у пригоді і проявити свою значущість, ви недвозначно даєте зрозуміти, що ви цінуєте його думку.

І навіть іноді прислухатися до досвіду свекрухи корисно.

На випадок непрошених рекомендацій є відомий рецепт: з радістю вислухай, погодься і зроби по-своєму. І людині приємно, і себе не зрадиш.

5. Спілкуватися.

Неважливо, де живе ваша свекруха - за тисячу кілометрів або на сусідній вулиці. Зателефонуйте їй, дізнайтеся, як пройшов день. Повірте, вона зрадіє! І її ставлення до вас обов'язково зміниться.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень