ON-LINE

5 грудня - Міжнародний день волонтера

субота, 05 грудня 2015
Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк привітали українських волонтерів


Про це повідомляє прес-служби Глави держави та Кабінету міністрів.

"Щорічно 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди висловлюю щиру подяку всім тим, хто віддає себе благородній, самовідданій і безкорисливій справі й допомагає людям. Адже бути волонтером - це покликання душі", - зазначив Порошенко, додавши, що Революція Гідності та боротьба проти російської агресії надали нового значення слову "волонтер"."Завдяки небайдужості наших співгромадян, їх зусиллям бійці на передовій, поранені в госпіталях, тимчасово переміщені особи і діти, які втратили батьків, отримали всебічну підтримку і допомогу. Маємо унікальний приклад дійсно всенародного волонтерського руху, яким ми пишаємося і з гордістю демонструємо як свідчення єдності України і зрілості громадянського суспільства ", - наголосив президент.

В свою чергу Яценюк зазначив, що Міжнародний день волонтера, ініційований Генеральною асамблеєю ООН 30 років тому, став особливим для України.

"Молоді й літні, підприємці та робітники, слобожани і галичани, люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від них. Волонтери - це ті, хто перші. Хто там, де найважче. Безпрецедентний в українській, і не тільки українській, історії добровольчий рух змінює обличчя нашої країни, засвідчує всьому світу і нам самим зрілість та відповідальність українського суспільства ", - зауважив прем'єр.

Прем'єр побажав українським волонтерам сил, натхнення та ентузіазму, і наповнюватися задумом про процвітаючу, справедливу  й сильну Україну.

Нагадаємо, що Порошенко вибачився за скандальну репліку про волонтерів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного