Президент проти Дня батька в Україні

Принаймні, Указ про введення цього свята досі не підписаний главою держави

Третя неділя вересня визначена Всенародним Днем батька в Україні. У вересні 2013 прес-служба Міністерства соціальної політики України поширила заяву, що уряд підтримав пропозицію відомства  - запровадити в Україна цей день. Проте, відповідний Указ не підписав Президент України.

Пізніше, з пропозиціями введення цього дня в Україні виступало чимало представників громадських організацій. Більше того – навіть збирали підписи. У 2006 році під листом громадян з відповідною пропозицією до Президента підписалися 10 000 українців.

Наступного – 2007 року – представники державних, громадських і релігійних організацій проводили регіональні Форуми у Львові, Кіровограді та Дніпропетровську з цього приводу. Ідея введення Дня Батька була широко підтримана громадськістю і висвітлена в ЗМІ. І  в 2008 році  Міністерство України у справах сім’ї молоді та спорту у співпраці з громадськістю підготувало проект указу Президента України «Про день батька», який схвалив Гуманітарний урядовий комітет при Кабінеті Міністрів України. І знову невдача.

В грудні 2008 року КМУ, посилаючись на фінансову кризу, відклав ухвалення рішення з ряду указів до покращення економічної ситуації в країні. Серед них був і згаданий указ.

На жаль, зазначений проект указу досі перебуває на розгляді у Президента, в той час як Всенародний День Батька відзначається громадськими організаціями в більшості обласних міст України в третю неділю вересня.

Привітайте своїх татусів з їхнім Днем!

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень