Рівнянин зустрівся з Президентом

Керівник рівненського Центру допомоги учасникам АТО обговорив із Петром Порошенком реабілітацію військових

Валентин Пахолюк взяв участь у робочій нараді з Президентом України, а також волонтерами з усієї України, які координують роботу таких Центрів у регіонах. Як відзначив під час зустрічи Президент, волонтерські організації мають проблеми по всій країні, тож їх необзхідно вирішувати спільними зусилями. 

За його ж словами, нині настав час розширювати коло діяльності та відповідальності Волонтерського десанту - починаючи від постачання озброєння, і завершуючи соціальною, психологічною реабілітацією військовослужбовців, які повертаються додому.

Під час наради представники областей ділилися досвідом роботи з надання підтримки у своїх регіонах. Також вони звернули увагу Президента на низку питань, зокрема щодо навчання, перекваліфікації та працевлаштування демобілізованих і членів їх сімей, реабілітації військових і забезпечення їх безкоштовними ліками, звільнення полонених і заручників.

Керівник Центру допомоги учасникам АТО на Рівненщині Валентин Пахолюк відзначив актуальність подібних зустрічей і відзначив, що Президент націлив усіх на плідну роботу. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень