5 сигналів від ангела-охоронця, які попереджають про небезпеку: народні прикмети

Якщо ваш ангел хоче вас попередити, він посилає вам один з цих 5 сигналів

Ангели оберігають і направляють нас,  допомагають людям в житті. Вони спілкуються з нами через інтуїтивні відчуття і спеціальні сигнали.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності якогось рішення, завжди можна звернутися до ангелів за підтвердженням. Ангельські знаки допомагають нам відчути з ними зв’язок, зміцнюють інтуїцію і надають нам впевненості, щоб рухатися вперед.

Коли ангели хочуть попередити вас або нагадати вам про щось важливе, вони посилають вам такі знаки.

Дзвін у вухах

Дзвін у вухах — дуже поширений спосіб зв’язку між ангелами і людиною. Це може бути знаком підтримки, який нагадує вам, що ангели поруч і готові втішити вас.

Цей знак вказує на те, що ваші вчинки і думки в цей момент правильні і важливі. Якщо ви відчуваєте дзвін у вухах, знайте: ангели повідомляють, що ви на вірному шляху.

Число 11

Числа — це універсальна мова, який ангели використовують для зв’язку з нами. Повторювані числа — це послання, значення якого залежить від конкретних цифр.

Зокрема, число 11 має багато значень, і ангели часто посилають його, коли хочуть вам щось повідомити.

Число 11 означає пробудження. Ангели закликають вас «прокинутися» або в духовному сенсі, або в тому сенсі, що вам пора усвідомити якусь істину, від якої ви відвертаєтеся (наприклад, що відносини себе вичерпали).

Пір’я

Якщо ви раптом знайшли пір’їнку, це знак від ангела-хранителя, щоб ви не засмучувались. Це розрада, що все буде добре і ви не самотні. 

Яструби

Яструб — це символ інтуїції. Ангели посилають яструбів як знак, що вам слід іти за своїми інстинктами, тому що інтуїція не підводить вас, навіть якщо ваша точка зору відрізняється від більшості.

Яструб нагадує вам, що не можна ігнорувати істину, інакше в майбутньому це може обернутися проблемою.

Дивні відчуття в районі сонячного сплетіння

Чакра сонячного сплетіння вкрай чутлива до енергії, саме тому про інтуїцію говорять «нутром чую». Ангели посилають відчуття в цій галузі, щоб попередити: щось не так!

Ви можете відчути нудоту, напругу, смоктання чи навіть легкий дискомфорт. Не ігноруйте ці почуття — зверніть увагу на те, в який момент вони виявляються.

Наприклад, якщо вас починає нудити в присутності якоїсь людини, це знак, що вам, як мінімум, не варто залишатися з нею наодинці.

Чим краще ви навчитеся розпізнавати знаки ангелів, тим точнішою буде ваша інтуїція.

Якщо ви не розумієте якийсь знак, зверніться до ангелів за роз’ясненням. Вони завжди знайдуть спосіб показати вам те, що ви повинні побачити, зрозумілим для вас чином.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень