5 секретних джерел доходу, якими українці не користуються

Ці поради допоможуть вам покращити своє матеріальне становище

В українців є багато варіантів різного виду заробітку. Щоправда, не всі про них знають та користуються, питшуть ProГроші.

Про 5 секретних джерел доходу розповіла кандидатка економічних наук, експертка фінансового планування та бізнес-тренерка Віра Фостяк.

Повернення податкової знижки. 

Люди, які офіційно працюють, можуть повернути собі розмір того податку, який вони сплачували з доходів фізичних осіб. Наприклад, якщо за рік це виходить 10 000, то 18% від цієї суми держава може повернути.

Також якщо ви сплачували за навчання дитини або переобладнали авто, або скористалися послугами у сфері репродуктивних технологій тощо, якусь частину грошей теж можна повернути. Така сама схема працює і зі страхуванням. Це одне з джерел, яким люди не користуються. Однак зверніть увагу, що така можливість відкрита лише для тих людей, які працюють офіційно, – розповіла Віра Фостяк.

Кешбек-програми. 

Чомусь навіть цією функцією користуються не всі українці. Хоча за певні покупки ви можете повернути собі від 0,5% до 20%. Однак тут варто запам’ятати, що розмір кешбеку залежить від виду картки.

Кошти «з-під матраца».

Це та сама сума грошей, яку більшість українців мають на руках, але не вкладають її нікуди та просто залишають на найкращі часи. Ці гроші можуть бути хорошим капіталом для розвитку того ж самого фінансового ринку, який в умовах війни майже не працює.

Люди мають чималі суми, однак нікуди їх не інвестують, не відкривають депозити, страхові програми й так далі. Коли кошти у вас просто лежать, то вони не працюють, хоча саме вони можуть вам принести чималий дохід, – додала Віра Фостяк.

Міжнародні гранти та стипендії. 

На сьогодні є багато різних програм для молоді та студентів, які навчаються чи, наприклад, працюють у науковій сфері й не тільки. Ви можете просто виграти ці гроші та витратити їх на свій розвиток.

Держфінансування та програми для бізнесу. 

Таких програм в Україні немало, однак вони працюють лише для бізнесу. В цьому випадку ви повинні мати бізнес-план, приміщення, працювати вже певний період, і тоді зможете отримати кошти на розвиток своєї справи від держави.

Джерело: ProГроші

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень