Допомога українцям від 300 до 700$: хто може отримати та які умови

Суму можна обирати самостійно

Українцям під час повномасштабного вторгнення допомагає весь світ. Також існує чимало благодійних фондів і волонтерських організацій, які надають фінансову допомогу людям, постраждалим від війни.

Однією з таких організацій є Ukrainely, повідомляють PROГроші. 

Вони відкрили скриньку пожертв, куди люди зі всього світу можуть надсилати кошти, які потім розподіляються між претендентами на допомогу. Подати заявку на гроші можуть 3 категорії громадян:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО);
  • сім'ї із дітьми;
  • військовослужбовці та учасники територіальної оборони.

При цьому важливо, аби потенційні отримувачі не покидали територію держави і продовжували жити в Україні.

В пріоритеті – родини, які виховують діток,  зауважують автори проєкту. 

Щоб організація прийняла запит, потрібно вказати актуальну особисту інформацію, яку можуть за необхідності перевірити, попросивши надати підтверджуючі документи.

Також необхідно описати ситуацію, в якій опинилася особа/сім'я, щоб узгодити розмір допомоги. Суму можна обирати самостійно, хоча фонд залишає за собою право не погодитися та змінити розмір виплат.

Ukrainely надає фінансову допомогу в 11 700 грн, 15 600 грн, 19 500 грн, 23 400 грн або 27 300 грн – від 300 до 700 доларів.

Повторно направити заявку на розгляд не можна. Як тільки запит погодять, кошти перерахують на банківську картку протягом дня. Виплати можуть розділити на кілька частин. 

Раніше ми писали про те, що українцям виплатять $1000, та хто може претендувати на цю фінансову допомогу. 

Джерело: PRO Гроші 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень