5 речей, які зруйнують навіть найміцнішу сім’ю

Не припускайтеся цих помилок

У кожній сім’ї бувають переломні моменти.Та далеко не знають, що стало причиною труднощів.

Відсутність спільних цілей

Якщо до шлюбу головною мрією хлопця і дівчини було створення міцної сім’ї та облаштування гніздечка, то після весілля вони довго і наполегливо йдуть до реалізації поставлених цілей. Як тільки їм вдалося досягти всього перерахованого, може виявитися так, що подальші мрії подружжя разюче відрізняються.

Рутина

У кожній парі з’являється нудьга через побутові проблеми. Не можна сказати, що в цьому винен хтось із подружжя. Просто люди, які довго живуть разом приїдаються один одному. Тоді подружжя починає шукати чогось нового на стороні, особливо якщо проблеми накладаються на кризу середнього віку.

Довга відсутність одного з подружжя

Тривала відсутність одного з подружжя призводить до того, що другий відвикає від нього, і чоловік і дружина починають відчувати себе чужими один одному.

Невирішені конфлікти

Любов знищується презирством і ненавистю. Тому якщо назрів конфлікт, то варто довести його до кінця, щоб не залишилося недомовок.

Відсутність довіри

Ревнощі та спрагу контролю може відчувати кожен, хто боїться втратити другу половинку. Однак людина з нормальною самооцінкою може зупинити ці позиви в зародку. Якщо ж з самооцінкою не все гаразд, то один з подружжя знищує стосунки своїми постійними підозрами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень