Чому (не) варто говорити українською мовою? – Допис, що збурив Мережу

Обов'язково до прочитання

Чому не варто говорити українською мовою?

Це дуже заважає в буденному житті. От, наприклад, вийшла в парк з подругою потеревенити, ще й двох слів не сказала, а біля мене вже солов’ї тьохкають, зозулі кують, горобці цвірінькають, голуби воркують, вся пташина родина геть не дає висловитись, бо бачте їм співуче поряд. 

Розмовляючи українською, треба дихати животом, від того глибинного дихання починають працювати нижні чакри… Чоловіки здаються більш привабливими, в голову лізуть різні любощі до нестями..

Вимовляючи слово «кохання», будьте особливо обережні, бо якщо вимовляти правильно оте ХА (воно народжується в глибині), то на хвильку відчуєте себе Монікою Белуччі.

Взагалі правильна вимова звуків потребує складати губи весь час «качечкою» – від цього постійного тренування м’язи на губах (там теж є м’язи) починають повільно збільшуватись і послуги косметологів більше не потрібні.

Дуже не рекомендую навчитись лаятись українською. Бо це так довго, і так цікаво, і там такі можна маршрути будувати, і такі слова знаходити..

Геть не рекомендую. Отже, тричі подумайте, перш ніж переходити на українську.

Написала, бо набрид той нескінчений срач про мову. Українська просила передати, що вона нікого ні про що не просить, не просила і просити не буде. Бо вона вільна, незалежна, співуча і то ви самі бігайте за нею і просіть, щоб вона вам нарешті посміхнулась.

 

Бо якщо вона вам не посміхається, то може вам пороблено… Пороблено в Україні.

Будьмо добрими, щирими, і лагідними один до одного. Сьогодні святкуємо разом!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень