Добро проти зла: Яка ви насправді людина

Дізнайтеся про себе всю правду

Погляньте на головне зображення. Що ви побачили на ньому в першу чергу?

Обрали? Тоді прочитайте, що це означає

Голова людини

У вас 80% добра і 20% зла.

Ви прекрасно збалансована особистість. Вас знають як добру, веселу та товариську людину. У найтяжчий момент близькі можуть покластися на вас, бо знають, що ви ніколи не відмовите у підтримці. Разом з тим слово «ні» ви також використовуєте, чим не дозволяєте іншим маніпулювати вами.

Корабель

Ви – 100% зла! Принаймні таким вас часто вважають інші люди.

А все через те, що ви звикли говорити правду в обличчя. Ви щиро вважаєте, що здорова критика допомагає людям ставати кращими, але ваші знайомі можуть вас зненавидіти на це. Ви досить жорстка людина, але ваші методи виправдані. Оскільки найчастіше домогтися гарного результату можна, лише переступивши через себе.

Море

Ви на 100% добра людина!

У вас надзвичайно м’який характер, і ви всіма силами намагаєтеся уникнути конфліктів. Навіть якщо вас вдарять по правій щоці, ви смиренно підставляєте ліву. Ви завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує найбільше. Однак вашою добротою часто можуть користуватися.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень