5 предметів, які притягують в дім «мертву» енергетику: народні прикмети

Позбудьтеся цих речей

Наші домівки часто стають сховищами не лише для потрібних речей, але й для тих, що давно втратили свою функціональність і призначення. Ці предмети, хоч і здаються нешкідливими, можуть непомітно виснажувати нашу життєву енергію, створюючи атмосферу застою й пригнічення.

Подібно до кладовища, де панує смерть, наші оселі наповнюються «мертвими» речами, що несуть у собі застарілі спогади, нереалізовані плани та невирішені проблеми, 

Зламані побутові речі — мертві. І тримати їх у квартирі роками, сподіваючись колись полагодити — шкідливо.

Старі сукні, навіть жодного разу не ношені, що роками висять у шафі, нікому не служать — вони теж мертві. 

Або от роги оленя, які висять на стіні. Або морські мушлі. Це ніби тримати вдома скелет. Хвороби та занепад притягують сувеніри у вигляді черепів та людських кісток. Також не варто забувати, що ті ж самі єгипетські піраміди є нічим іншим як гробницею для фараонів. Ви впевнені, що подібна річ принесе вам щастя й удачу?

Також притягують у дім «мертву» енергетику старі календарі та картини із зображенням катастроф.

Позбувайтеся таких предметів без жалю і звільняйте місце для позитивної енергетики у домі.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень