

23 лютого за новим церковним календарем православні згадують священномученика Полікарпа
Сьогодні звертаються до святого Полікарпа, просять у нього допомоги у вихованні дітей. Також вважається, що святий може зцілити від хвороб.
За старовинною традицією сьогодні незаміжнім дівчатам, щоб швидше вийти заміж, потрібно спекти пиріг і пригостити ним незаміжніх подруг.
У давнину 23 лютого називали «кислими дівками»: якщо до цієї дати дівчина не вийшла заміж, то вона ще довго пробуде в батьківському домі.
Сьогодні дуже важливо ретельно оглянути кути будинку. Якщо побачите павука, що плете павутину, то це означає, за повір'ям, що сім'ю чекає благодать і щастя.
Її ні в якому разі не можна змітати і проганяти павука, тим більше вбивати. Інакше в родину прийде нещастя і злидні.
Незаміжнім дівчатам не можна в Полікарпів день перебувати в суто жіночому колективі, інакше ще цілий рік не вдасться вийти заміж.
Не можна 23 лютого одягати порваний одяг. Пращури вірили, що через дірки в одязі втече фінансова удача.
Погана прикмета – прибирати та клопотатись по господарству цього дня. Жінки трималися осторонь домашніх справ.
Не можна сьогодні ввечері перераховувати свої заощадження. Згідно із прикметами, гроші довго не затримаються і швидко «підуть» із дому.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
В Україні хочуть ввести жорстку заборону в магазинах: що не можна буде купити
Під захистом Всесвіту: 4 знаки Зодіаку, яких буде супроводжувати удача весь 2025 рік
Які цифри у даті народження означають, що на вас чекає велике щастя в особистому житті?
Доля за роком народження: яке ваше закодоване призначення?
Що треба викинути із дому 20 лютого, щоб притягнути удачу та достаток: народні прикмети
Що треба покласти під плінтус, щоб захиститись від заздрісних сусідів: народні прикмети
Що 19 лютого потрібно зробити з грошима, щоб вони завжди водились у домі: народні прикмети
Три предмети у жіночій сумці, які притягують бідність та самотність: народні прикмети
Які два продукти не можна позичати 18 лютого: народні прикмети
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415