5 лайфхаків із СРСР, які прижилися і тепер з нами навічно (ФОТО)

Деякі хитрощі насправді досить кумедні

У радянські часи багато людей навчилися винахідливості. У сільській місцевості, до прикладу, дехто й досі пам'ятає, як економити воду у зливному бачку. А пройшло, на секундочку, років 50

Минуле стає все більш примарним, але багато тогочасних порад й досі актуальні.

Не викидали пляшки та коробки

Справжні радянські домогосподарки знаходили практичне застосування кожному предмету, який, на перший погляд, був абсолютно непотрібним. Багато хто займався збором пластику — і неспроста: навесні пластикові пляшки використовували для розсади. Так же роблять наші бабусі-дідусі й сьогодні.

 Цеглина у зливному бачку

Метод застосовували не всі — усе-таки тарифи на ЖКП були демократичними, однак за допомогою цегли чи величезної каменюки можна було добряче заощадити на витраті води.

У багатьох домівках й досі можна знайти цеглину у бачку, хоча вже давно вигадали унітази з подвійною кнопкою змиву: одна — для спуску повного бачка, друга — для половини об’єму набраної води.

 Друге життя для порваних колготок

Капронову тканину, що розтягнулася, використовували для зберігання цибулі. Також — у сезон — нею підв'язували всілякі рослини на дачі. А ще старі колготи використовували як чохол на віник, аби з нього не вилазила солома.

 Економія продуктів

До їжі ставлення було зовсім іншим — особливо у старших поколінь, які пам'ятали голодні воєнні роки. Більшість продуктів йшли у переробку. З хліба, наприклад, робили сухарі, а з фруктів варили варення, яке згодом мало всі шанси перетворитися на самогон.

 Сода — універсальний помічник

Її використовували для приготування купи всіляких продуктів, насамперед — для випічки. Соду додавали для погашення оцтовою чи лимонною кислотою, а також у тісто (аби надати йому пишності). Також соду постійно юзали для миття посуду та прочистки каналізації.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень