4 квітня – день дуже дивних свят. Кого вітати та що робити

А робота знайдеться

4-го квітня у світі відзначають досить цікаві Дні. Так, у меню обов`язково має бути морква, оскільки сьогодні Міжнародний день цього овоча.

Почав відзначатися з 2003 року. Мета святкування - підкреслити її користь для здоров’я. Святкові заходи включають популяризацію вживання моркви та рецептів на її основі.

Ще більш незвичне свято – це Всесвітній день щура. 4 квітня його запропонували відзначати американські щуроводи, які таким чином вирішили вшанувати своїх хвостатих улюбленців, декоративних щурів, а потім цю ідею підхопили в решті країн.

Тож не забудьте привітати своїх домашніх щуриків і погодувати їх морквою. 4 квітня – це день початку роботи «Ratlist» – першого інтернет-ресурсу, присвяченого декоративним щурам. Не забудьте привітати знайомих, які підвозили вас і просили заплатити за бензин.

Не варто забувати й про інших братів наших менших. Сьогодні День бродячих тварин відзначають у країнах ООН, куди входить і Україна.

Він ініційований, щоб показати співчуття, турботу, а також вжити заходів для бродячих тварин по всій нашій планеті. У світі таких налічується понад пів мільярда. Пам`ятаємо, що бездомні тварини теж мають почуття та за тисячі років стали неймовірно залежні від нас. Тому ми повинні про них піклуватися.

У продовження теми здорового харчування у світі 4 квітня відзначають День вітаміну C. Це надзвичайно важливий вітамін, який у нашому організмі є джерелом життєвої сили, тому не дивно, що йому виокремили цілий день у році.

Міжнародний день «Обійми газетяра» відзначають четвертого квітня. На роботі медійників базується наше уявлення про світ і повірте, вони завжди намагаються зробити його максимально об`єктивним. Просто світ буває абсурдним, тому й новини такі виходять.

Водночас медіа є запорукою підтримки демократії у всьому світі. Це дуже стресова та морально виснажлива робота, тому не забудьте обійняти знайомих журналістів.  

І на завершення – «престольне свято» День ходіння навколо. Воно присвячене розумному уникненню проблем і конфліктів. Не варто роздмухувати вогонь там, де це дійсно не варто робити.

Лише згадайте, наскільки приємні люди, з якими не боїшся наштовхнутися на грубощі та можеш конструктивно вирішити будь-яку ситуацію. Не плутайте із згладжуванням конфліктів. Варто конфліктувати там, де без конфлікту не обійтися.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень