4 речі на ліжку, які притягують скандали та хвороби: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

Згідно з прикметами, не можна пускати у подружнє ліжко гостей, навіть, якщо це дуже близькі друзі. Для них у вас вдома може бути диван чи крісло, але не ваша постіль.

Подружнє ліжко, як і спальня - тільки для двох. Якщо ви покладете когось на своє ліжко, є ризик накликати конфлікти у свою родину, навіть може дійти до подружньої зради.

 

Що не можна класти на ліжко

Голки та шпильки несуть енергетику незлагоди і якщо ці предмети опиняться на вашому ліжку, вони можуть викликати постійні сварки й чвари вдома. Взагалі не варто зберігати голки й шпильки у спальні та не можна шити, сидячи на ліжку.

Не можна класти на ліжко «мертві» квіти. Ще наші предки наголошували на тому, що засушені квіти - це джерело мертвої енергії. Якщо вони опиняться на ліжку, то можуть викликати погіршення самопочуття, або ж і взагалі невиліковні хвороби.

Поганою прикметою вважається дзеркало на ліжку. Здавна дзеркало вважали посередником між світом живих та мертвих. Звідси й прикмета, що не можна вішати дзеркала у спальні, бо це може загрожувати людині недугами.

Залишене дзеркало на ліжку може впливати на ваше самопочуття та успіхи в особистому житті.

Більшість людей, коли хворіють, то часто залишають ліки біля свого ліжка. Але не варто таке робити, бо через ліки на ліжку можна часто хворіти. Медикаменти біля ліжка чи на ньому, на підсвідомому рівні асоціюються із хворобою. Ця звичка може насилати на вас енергію хвороб.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень