300 кілометрів Поліссям: на Рівненщині пройде веломарафон

18-20 червня на Рівненщині вперше відбудеться веломарафон під назвою «Поліська Січ»

Учасники з усієї України, а зараз їх зареєстровано 219, за 3 дні подолають близько 300 кілометрів дорогами Полісся.

Усі учасники поділені на дві категорії: спортсмени та туристи. Перші  змагатимуться між собою на швидкість, друга категорія просто кататиметься в своє задоволення.

Цей веломарафон проводиться для популяризації велоспорту серед населення, а також для демонстрації туристичних принад області.

Участь у конкурсі відкрита для всіх охочих.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень