Троє дітей отримали шанс на життя: 38-річний донор трагічно загинув і родичі заборонили розкривати деталі смерті (ВІДЕО)

Напередодні відбувся забір органів

Одразу троє дітей та 19-річна дівчина отримали шанс на повноцінне життя завдяки трансплантації органів.

27 вересня у Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. академіка О.Ющенка українські лікарі провели вилучення органів 38-ми річного чоловіка, після згоди родичів.

Пари «донор-реципієнт» для проведення операцій визначила Єдина інформаційна система трансплантації. Вилучення органів проводили команди трьох центрів трансплантації разом з вінницькими колегами.

Серце отримала 12-річна дівчинка, що перебуває в реанімації в Інститут серця МОЗ України, 2 нирки отримали маленькі пацієнти Національної дитячої спеціалізованої лікарні НДСЛ «Охматдит», а печінку трансплантують 19-річній дівчині.

Для термінового перевезення до столичних клінік вилучених органів залучили служби екстреної медичної допомоги Києва. У межах проєкту аеромедичної евакуації, який почав працювати в Києві у серпні, транспортування серця з Вінниці до Інституту серця в столицю здійснили гелікоптером.

Патрульна поліція України забезпечила супровід медиків, що перевозили печінку та нирки до Києва.

Висловлюємо щирі слова співчуття близьким донора, важливе рішення яких подарувало шанс на повноцінне життя чотирьом людям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень