Сьогодні у Рівному - вечір патріотичної поезії

Сьогодні, 22 січня, о 18:00 у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться перезентація збірки патріотичної поезії «Відлуння свинцевих громовиць».

«Відлуння свинцевих громовиць» – збірка націоналістичної поезії, створеної у період бойових дій на Східному фронті. Автори спостерігали за перебігом постреволюційних подій і через призму власних переживань та оцінок ситуації відобразили тінь Визвольної Війни за Свободу та Незалежність, яка темною хмарою вкрила нашу Батьківщину.

Тексти, які увійшли до збірки – відповідь на тотальну русифікацію нашої Батьківщини. Основна думка, яку автори намагаються донести до читача: необхідно цінувати власну мову та культуру, не шукати «пророків в чужій державі», покладатись лише на власні сили та підтримку співвітчизників, розвиватись духовно та професійно – лише така стратегія дозволить побудувати справді українську Україну.

Вхід вільний.

Довідки за телефоном: 43-93-38.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень