У центрі Рівного прогримів вибух. Всі живі

Потерпілого госпіталізовано

Сьогодні у центрі Рівного прогримів вибух у житловій квартирі, внаслідок чого господар квартири, чоловік 88-ми років, отримав незначні тілесні ушкодження. Коментує головний спеціаліст відділу комунікації Нацполіції у Рівненській області Любов Гуда:

Зауважимо, що за інформацією порталу ОГО У "Рівнегазі" поінформували, що вибух не був пов'язаний з газовим обладнанням.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень