2016 стане роком англійської мови

Відповідний указ підписав Президент України

Як повідомляє прес-служба президента, рішення про оголошення року англійської мови прийнято "враховуючи роль цієї мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей".

Так, Кабміну доручено розробити і затвердити комплекс заходів на 2016 рік і на наступні роки, спрямованих на активізацію вивчення громадянами України англійської мови, зокрема передбачивши організацію на базі вищих навчальних закладів курсів з вивчення англійської мови, розширення викладання у вишах дисциплін англійською мовою, збільшення мережі гуртків у позашкільних навчальних закладах.

Наголошується на необхідності проведення професійних конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови, розвитку взаємного обміну учнями і студентами, участі загальноосвітніх навчальних закладів України в програмі Європейського Союзу E-Twinning Plus.

"Повинна бути розширена мережа літніх мовних таборів з метою вивчення іноземних мов в Україні. Йдеться і про розвиток міжнародного співробітництва із залученням до викладання англійської мови іноземних фахівців - носіїв мови, у тому числі волонтерів, і про спрощення порядку в'їзду в Україну і перебування в Україні таких фахівців", - йдеться в документі.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень