200 осіб хотіли захопити горілчаний завод

В результаті інциденту постраждали двоє людей: одна людина загинула, інша - травмована.

Сьогодні вранці невідомі скоїли напад на охоронців однієї з фірм, розташованої в с.Крюківщіна, Києво-Святошинського району, Київської області, з метою захоплення даного підприємства, - повідомляє прес-служба Київської обласної поліції.

На місці події працює слідчо-оперативна група поліції. Встановлюються особи потерпілих і всі обставини для надання правової кваліфікації події.

Керівництво Головного управління поліції Київщини взяла на особистий контроль розслідування даного правопорушення.

За словами Заступника Глави національної поліції Костянтина Бушуєва, підприємство спеціалізується на випуску спиртової продукції.

«Захоплення почалася близько 6 години ранку, в ньому брало участь близько 200 осіб, з них 6 осіб затримано. Порушено справу за статтею 296 КК », - заявив Бушуєв.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень