У Рівному перевіряють котельні

Наразі спеціальна комісія перевіряє на порушення та недоліки які існують на котельнях Рівного. За словами речника Держпраці Світлани Стельмащук, результати перевірки будуть приблизно через 2 тиижні:

У Теплоенерго є своя служба, яка перевіряє всі механізми, обладнання, наскільки воно буде працювати, наскільки воно готове. Це процес великий, тривалий і обсяг роботи його великий.

Варто зауважити, що результаи перевірок Держпраці показують, що є низка порушень та недоліків, які суттєво понижують рівень безпеки експлуатації котлів. Особливо це стосується поспішного переведення котелень на альтернативні, зокрема, тверді види палива, своєчасного проведення техоглядів, у тому числі позачергових техоглядів у зв’язку з відпрацьованим нормативним терміном служби.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень