Сьогодні маленькі рівняни вперше пішли до школи (18 ФОТО)

Їх у цьому році на 120 більше ніж у минулому, а загалом Перший дзвоник пролунав для 3300 першачків у 38 навчальних закладах обласного центру

Звісно ж, ми завітали на святкові лінійки зокрема у ЗОШ №15 та ЗОШ №5  та запитали у маленьких першокласників про їхні очікування та сподівання від навчання у школі:

Прикметно, що цьогоріч першачки вчитимуться за новими правилами. Зокрема, вони писатимуть у зошитах олівцем, а не ручкою. Таким чином вони отримали своєрідне «право на помилку» і зможуть її легко виправити. Натомість, учитель не буде виправляти помилки червоною ручкою, адже тепер це заборонено. Також дітям не задаватимуть домашнього завдання і не ставитимуть оцінок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень