Сьогодні маленькі рівняни вперше пішли до школи (18 ФОТО)

Їх у цьому році на 120 більше ніж у минулому, а загалом Перший дзвоник пролунав для 3300 першачків у 38 навчальних закладах обласного центру

Звісно ж, ми завітали на святкові лінійки зокрема у ЗОШ №15 та ЗОШ №5  та запитали у маленьких першокласників про їхні очікування та сподівання від навчання у школі:

Прикметно, що цьогоріч першачки вчитимуться за новими правилами. Зокрема, вони писатимуть у зошитах олівцем, а не ручкою. Таким чином вони отримали своєрідне «право на помилку» і зможуть її легко виправити. Натомість, учитель не буде виправляти помилки червоною ручкою, адже тепер це заборонено. Також дітям не задаватимуть домашнього завдання і не ставитимуть оцінок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень