Сьогодні маленькі рівняни вперше пішли до школи (18 ФОТО)

Їх у цьому році на 120 більше ніж у минулому, а загалом Перший дзвоник пролунав для 3300 першачків у 38 навчальних закладах обласного центру

Звісно ж, ми завітали на святкові лінійки зокрема у ЗОШ №15 та ЗОШ №5  та запитали у маленьких першокласників про їхні очікування та сподівання від навчання у школі:

Прикметно, що цьогоріч першачки вчитимуться за новими правилами. Зокрема, вони писатимуть у зошитах олівцем, а не ручкою. Таким чином вони отримали своєрідне «право на помилку» і зможуть її легко виправити. Натомість, учитель не буде виправляти помилки червоною ручкою, адже тепер це заборонено. Також дітям не задаватимуть домашнього завдання і не ставитимуть оцінок.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень