20 гривень за проїзд у маршрутках Рівного, - чи наважаться на це у міській раді

Перевізники говорять не про заробітки, а про виживання галузі

Перевізники Рівного звернулися до міської влади з проханням щодо підняття вартості проїзду в маршрутних таксі.

- Останні розрахунки вартості проїзду були проведені у 2019 році при ціні пального 25 грн. Зараз ціни зросли ледь не втричі. А проїзд і далі 8 грн, так не може бути. Бо одного дня Рівне може просто мати зупинку громадського транспорту, - говорить перевізник Руслан.

За нашими даними, перевізники проситимуть підняти вартість проїзду у маршрутках до 17 гривень.

У проєкт рішення на сайті міської ради Рівного, вартість проїзду у тролейбусах хочуть встановити на рівні 10 грн за поїздку. 

 

А у маршрутках можуть встановити ціну - 14 грн за одну поїздку. 

На вартість проїзду впливає дефіцит пального, зростання вартості запчастин через подорожчання валюти. Комплектуючі здорожчали фактично удвічі.

- Ми зустрілися з перевізниками, вислухали усі їх аргументи та передамо ці пропозиції для керівництва міста, виконавчого комітету, який саме і розгляне питання підняття тарифів на проїзд. Перевізники дають обґрунтовані причини зростання вартості - це і зростання вартості пального, і збільшення коштів, які потрібні для обслуговування.

 

Водночас наша позиція незмінна - якщо відбудеться підняття тарифу, ми будемо вимагати жорсткого контролю за дотриманням графіків руху, а також якістю надання послуг.

 

Якщо буде просідання по транспортній сфері, то це вплине і на інші сфери життєдіяльності міста. Тому варто знайти оптимальне розв'язання питання, - коментує заступник міського голови Рівного Артем Ганущак.

Рішення про підняття цін на проїзд вчора підтримали на комісії ТЕБ та НС. На думку членів комісії зупинка транспорту у місті може викликати справжній колапс.

У сусідніх обласних центрах вартість проїзду у громадському транспорті заросла ще кілька тижнів тому. Так, у Львові проїзд вартує 15 грн, а у Луцьку - планують встановити ціну на рівні 16 грн.

У ці хвилини триває засідання виконкому Рівнеради, тож якою буде ціна проїзду, дізнавайтеся згодом у наших новинах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень