На Рівненщині можуть підвищити вартість проїзду у маршрутках

У Рівненській ОДА кажуть, що для цього є підстави

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

Вартість міжміських перевезень на Рівненщині може зрости.

З питанням про підвищення тарифів перевізники області звернулися до Рівненської облдержадміністрації.

Востаннє вартість перевезень підвищували понад два роки тому. Однак відтоді зросла заробітна плата, сума єдиного соціального внеску, а також ціни на запчастини та мастила. Ці основні складові тарифу зросли від 30 до 60%.

І оскільки сьогоднішній тариф не дає підприємцям прибутку, тож підстави для підвищення вартості проїзду є, повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.  Нині керівництво області проводить індивідуальні переговори з перевізниками.

Ми вивчаємо усі матеріали й працюємо з кожним перевізником, а потім будемо приймати рішення в залежності від того, де ми знайдемо компроміс від максимуму і мінімуму того, що просять перевізники.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень