Театр ляльок запрошує на прем`єру

Рівненський ляльковий театр відкриває новий сезон

Прем’єру вистави для сімейного перегляду «Маленька фея» покажуть рівненським глядачам 18 вересня. Нова постановка розрахована на діток від 7 років. Цим прем’єрним показом розпочнеться відкриття нового театрального сезону у Рівненському театрі ляльок. Герої вистави «Маленька фея» вчать глядачів саможертовність заради інших, - кажуть автори вистави. 

- Казка розповідає про карлика Тьху-ти, який не любить роботящих людей і прагне зробити їх ледачими та безвольними. Його сила зростає, коли людина сердиться. Саме через це у його полон потрапила і Маленька Фея. Однак на її порятунок відправився працелюбний дроворуб Горан. Та от чи вдасться йому перемогти лиходія і його помічницю Бабку Сороку?

Також 18 вересня відбудеться показ інтерактивної вистави «Бармалей» для діток з 3 років. Вона розпочнеться о 13:00.

Актори цього дня проведуть для діток традиційні ігрові програми.

 

 

 

*При використанні матеріалів посилання на джерело є обов'язковим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

Запрошуємо на прем’єру вистави для сімейного перегляду «Маленька фея». Її покажуть рівненським глядачам 18 вересня. Нова постановка розрахована на діток від 7 років. Цим прем’єрним показом розпочнеться відкриття нового театрального сезону у Рівненському театрі ляльок.

 

Герої вистави «Маленька фея» вчать глядачів саможертовність заради інших. Казка розповідає про карлика Тьху-ти, який не любить роботящих людей і прагне зробити їх ледачими та безвольними. Його сила зростає, коли людина сердиться. Саме через це у його полон потрапила і Маленька Фея. Однак на її порятунок відправився працелюбний дроворуб Горан. Та от чи вдасться йому перемогти лиходія і його помічницю Бабку Сороку?

 

Також 18 вересня відбудеться показ інтерактивної вистави «Бармалей» для діток з 3 років. Вона розпочнеться о 13:00.

 

Актори цього дня проведуть для діток традиційні ігрові програми.

 

*При використанні матеріалів посилання на джерело є обов'язковим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень