У четвер Рівне побачить "Гетьмана"

Рівнянин Станіслав Лозовський грає одну з ключових ролей

[media=48404]

Уже цього тижня, 29 жовтня, у Рівному відбудеться прем'єра української кінострічки "Гетьман". Завтра про цей фільм говоритимуть в ефірі "Та Ти Шоу" на Радіо Трек. Ми чекаємо у гості актора рівненського драмтеатру Станіслава Лозовського. Розмова розпочнеться одразу після випуску новин о 9-00.

[media=48405]

Фільм розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України -  Богдана Зиновія Хмельницького. Історія починається з 1647 року і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання, а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої полячки Гелени. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень