10 знайдених речей, які не можна заносити у дім (ФОТО)

10 небезпечних знахідок

Металеві гроші

Паперові гроші, копійки чи монети будь-якого зразка, можуть легко вбирати погану енергетику людей, що коли-небудь тримали їх у своїх руках.

Знайдена будь-яка сума може «зарядити» вас негативною енергією. Але, якщо вже гроші потрапили вам до рук, намагайтеся відразу витратити їх, щоб не принести злидні в свою оселю.

 

В’язка ключів

Знаєте, для чого найчастіше використовують, а потім викидають в ритуалах ключі? А тому, щоб «замкнути» нещастя і позбутися від нього.

Занісши знайдений ключ в дім, ви можете «відчинити» чужі біди і впустити їх у своє життя.

Дзеркальце

Дзеркало завжди вважали магічним предметом, з якими потрібно було правильно поводитись, щоб посилити в приміщенні позитивну енергетику.

Чужі ж дзеркала можуть порушувати енергетичне поле людини.

Споконвіку цей предмет домашнього вжитку вважався найнебезпечнішим, а все тому, що поверхня дзеркала ставала свідком усіх подій, що відбулися в будинку або з людьми, і берегла все у своїй пам'яті. 

Гребінці

Людське волосся акумулює енергію й життєву силу. Тому, пасма, що зачепилися на гребінці, можуть зберігати енергетику та інформацію про господаря. Вона може «передатися» разом з його проблемами іншій людині.

Гострі предмети

Езотерики запевняють, що негативною енергією найкраще «заряджаються» гострі металеві предмети. Ось тому голки або шпильки в 99% випадках не втрачені, а викинуті на вулицю спеціально!

Зауважте, навіть якщо колишній власник носив такий предмет, як оберіг, що вам ця знахідка передасть тільки те, від чого він хотів убезпечитися.

Особливо важливо не вколотися голкою, адже в такому разі переходу на вас накопиченого негативу не уникнути!

Мотки ниток

Знайдений звичайний клубок ниток не варто нести в дім.

Спеціалісти попереджають: червону нитку можуть використовувати для оберегу чи як приворот, білу, щоб  очиститись чи провести «світлий» ритуал, а чорною наводять порчу.

Натільні хрести чи іконки

Це суто особисті сакральні речі, які добре вбирають енергію людини, яка їх носить. Тому, підіймати такі предмети категорично не можна, щоб не забрати весь негатив, помилки та гріхи  цієї людини на себе.

Ювелірні предмети

Ці прикраси дуже небезпечні для людини, тому що можуть передавати будь-яку енергетику. 

Вони могли мати символічне значення, бути оберегом чи використовувалися в магічних ритуалах.

Викидають обручку, щоб позбутися всіх негараздів сімейного життя. Не тягніть чужі проблеми у свою родину.

Годинники

Вони дуже чутливі до енергетики їхнього власника. Багато історій підтверджують випадки, коли в час смерті людини, зупинявся його наручний чи настінний годинник.

Тому, піднімаючи годинник, ви порушуєте цю енергію та «приміряєте» на себе всі нещастя та хвороби його власника.

Дитячі іграшки

Будь-які іграшки, особливо саморобні, можуть використовувати у магічних ритуалах. Якщо вже таку річ робили своїми руками, а потім винесли з будинку, висока ймовірність, що її робили спеціально, щоб позбавити свій будинок від чогось поганого або зробити це комусь іншому.

Порада – проходити повз і без оглядки, адже навіть дотик до такої небезпечної знахідки загрожує швидкими розладами в сім'ї, фінансовими невдачами і навіть хворобами.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень