Під Одесою знайшли рештки доісторичного носорога? (ФОТО)

Раніше кістки носорога знайшли на Прикарпатті

Фото ілюстративне

Кістку імовірно стародавнього носорога виду Coelodonta antiquitatis знайшли біля Чорноморська, що під Одесою.

Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на допис Олександра Макаренка у Facebook, де він опублікував фото знахідки та написав:

Я припускаю, що це хребець волохатого носорога, вчені з ОНУ вже більш точно визначать.

Фото зі сторінки Олександра Макаренка

Олександр Макаренко додав, що знахідку найближчим часом передадуть вченим Одеського національного університету імені І. Мечникова, де визначать, якій точно тварині може належати кістка.

Фото зі сторінки Олександра Макаренка

У коментарях до допису Олександра Макаренка припускають, що знахідка схожа на частину хребта корови, інші ж переконані, що це звичайна кістка, яку зарили собаки. 

До слова, волохатий носоріг жив в епоху плейстоцену до кінця останнього льодовикового періоду. 

Вони співіснували з мамонтами та іншими видали великих ссавців. Ці тварини могли жити на території України, що довели розкопки, проведені на початку 20 століття.

Біля прикарпатського села Старуня Івано-Франківської області дослідники знайшли рештки тварин Льодовикового періоду, зокрема мамонтів та волохатих носорогів. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень