Що робили 10 березня, щоб примножити багатство: народні прикмети

10 березня православна церква вшановує пам'ять святого Тарасія, в народі цей день відомий як Тарас Безсонний

Назва дня "Безсонний" пішла від того, що цього дня не можна лягати спати вдень. Вважалося, що саме в цей час людина найбільш вразлива. Дітям 10 березня в старовину також не давали спати до заходу сонця.

Святий Тарасій прославився своїми добрими справами, виступав як захисник слабких і знедолених, займався будівництвом численних притулків і лікарень.

Слов’яни вірили, що 10 березня необхідно молитися Тарасу, який допомагає позбавитися лихоманки (кумохи). Цю хворобу уявляли у вигляді злої баби, яка приходить вночі й проникає у людей, котрі сплять.

Також вважали, що не можна дивитися у вікно 10 березня – можна лихоманку підчепити, а якщо двері 10 березня несподівано з петель зірвалися – це віщує біду для сім’ї.

У цей день заведено давати милостиню нужденним: чим більше дасте – тим більше отримаєте. Якщо почати лікувати серйозну хворобу, то можна розраховувати на сприятливий результат.

Вірили, якщо у цей день  на кухонний стіл покласти гроші, тоді їх кількість значно зросте.

Народні прикмети 10 березня

Грім в цей день віщує похолодання.

Гарна погода на Тарасія обіцяє тепле літо.

Ворони купаються – до тепла.

Сніг з дощем – до повноводдя.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень