ON-LINE

100-річна будівля Нацбанку стане власністю рівнян

понеділок, 06 травня 2019
Натомість комунальні приміщення перейдуть у власність судової адміністрації

Депутати міської ради у вівторок мають вирішити долю колишнього приміщення НБУ, що на вулиці Симона Петлюри. Йдеться не тільки про центральну будівлю НБУ, але і й про чотириповерхову споруду у дворі.

Нагадаємо, під час реформування НБУ, Кабмін ухвалив рішення, що усі вивільнені приміщення перейдуть у власність судової адміністрації. Втім, у Рівному гострої потреби у приміщеннях для суду не було, адже адміністративний суд запрацював у колишній жіночій консультації на Драгоманова, та приміщення під окружний суд уже ремонтують на вулиці 16 Липня.

Як пояснив нам голова ОДА Олексій Муляренко, оскільки під суди у Рівному надавали комунальні приміщення, то з судовою адміністрацією була домовленість, що своє приміщення, тобто будівлю НБУ вони передадуть у комунальну власність Рівного.

На позачерговій сесії Рівнеради депутати мають погодити передачу двох комунальних приміщень де працюють суди у державну власність і ухвалити окреме рішення про прийняття приміщення НБУ у власність міста каже Олексій Муляренко:
 

Насправді це дуже прозоре і вигідне для міста рішення. Ми нічого не втрачаємо, два приміщення і так знаходяться у користуванні судової адміністрації, і земля і майно. Тобто вони все одно будуть ними користуватися довіку. А в приміщенні колишнього Нацбанку має розташовуватися об’єкти загального доступу. Щось таке, чого можливо у Рівному ніколи раніше не було. Я б там бачив художній музей, який всі хочуть.
 

До слова, приміщення де розташовуються суди віддаватимуть у державну воластість теж з певними умовами – вони змінять власника тільки у момент коли Рівне остаточно отримає у власність приміщення НБУ.
 

До слова, частину приміщення тут займатиме адміністрація НБУ яка працює у Рівному, а також сюди мають «переселити» регіональне відділення Фонду держмайна.


А от як використають решту вільних кімнат, мають вирішити депутати Рівнеради. Потому складуть технічну документацію та економічно обґрунтовані висновки які саме потреби місто має намір реалізовувати у вивільнених приміщеннях НБУ і відправлять їх до Кабміну, де й мають погодити передачу майнового комплексу Нацбанку — місту.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного