10 тисяч педагогів не можуть отримати зарплату. Ще за квітень

В Міносвіти пояснили, у чому проблема

В Україні близько 10 тис. педагогів не можуть отримати свої зарплати через відсутність керівників освітніх закладів, які мають цифрові підписи. Про це в ефірі інформаційного телемарафону сьогодні повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

– На жаль, є 48 територіальних громад. Це приблизно 10 тис. педагогів, які на сьогодні не отримали заробітні плати за квітень.

 

Це відбувається тому, що в Міністерства освіти немає прямого менеджменту кожної школи, бо ними опікуються місцеві органи влади, або їх засновники, - пояснив очільник МОН.

Як зауважив Шкарлет, педагоги не отримують кошти, адже немає керівників навчальних закладів, які мають цифрові підписи або печатки, щоб сформувати реєстри для виплат.

Наразі Міносвіти намагається врегулювати це питання з головами військових адміністрацій.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень