Запис закритої зустрічі між лікарями та родичами загиблого 5-річного хлопчика

Про що домовлялися лікарі

Журналісти телеканалу "Рівне 1" у своєму сюжеті від 12 листопада "Кругова порука в медицині Рівненщини в дії. Чи покарають винного у смерті 5-ти річної дитини?" оприлюднили звукозапис, який отримали з власних джерел. На записі чути, як спілкуються лікарі обласної дитячої лікарні під час закритої зустріч між лікарями та родичами загиблої 5-річної дитини.

Про що домовлялися лікарі, слухайте нижче.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що в обласній лікарні померла 5-річна дитина. Малюка привезли в хірургію, а вночі дитина померла. Батьки хлопчика вважають, що у цьому винні лікарі. Адже вони більше години не підходили до дитини, температуру не збивали і не розпізнали респіраторну вірусну інфекцію. Розтин показав, що саме вона, а не апендицит, стала причиною смерті. Зауважимо, що ця справа перебуває на розгляді у правохоронців.

Читайте також: "Батько померлого хлопчика вимагає покарання лікарю".

Сюжет телеканалу "Рівне 1":

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень