Вийшов трейлер української молодіжної комедії #SELFIEPARTY

Фільм зняв Любомир Левицький

Творці #SELFIEPARTY позиціонують фільм як шалену молодіжну комедію з карколомними трюками та діалогами. За сюжетом четверо друзів-студентів прокидаються в поліцейському відділку, однак не можуть пригадати, як тут опинилися. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого виявили на газоні будинку, де хлопці напередодні влаштували гамірну вечірку. Щоб дізнатися, що трапилося, герої фільму вирішують зібрати усі фото та відео з вчорашньої вечірки.

Режисер Любомир Левицький відомий такими роботами як «Тіні незабутих предків», «Ломард», «Штольня». Про свій новий фільм він сказав таке:

«#SELFIEPARTY за стилістикою буде українською альтернативою класичним американським комедіям, а виходити буде на український і польський ринок».

Додамо, що фільм протягом кількох місяців знімали у Львові. Він вийде на великі екрани у квітні 2016 року.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень