Вийшов фінальний трейлер до фільму "Спектр"

В ньому нарешті показали сутичку між Бондом та головним лиходієм

Наприкінці жовтня в кінотеатрах стартує новий фільм про Джеймса Бонда - «Спектр». Напередодні прем'єри в мережі з'явився фінальний трейлер картини, в якому нарешті можна побачити сутичку головного героя і головного лиходія - у виконанні Деніела Крейга та Крістофа Вальца відповідно.

Двадцять четвертий (!) за рахунком фільм «бондіани» став четвертим для Деніела Крейга. У «Спектрі» його Бонду потрібно знищити таємничу організацію, взяти участь у видовищній погоні з автомобілями, літаками і гелікоптерами, а також, за традицією, познайомитися з численними «дівчатами Бонда» - цього разу це будуть Моніка Беллуччі, Леа Сейду та Наомі Гарріс.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень