Володимир Хомко подякував рівнянам за підтримку

Володимир Хомко, якого втретє обрали міським головою, звернувся до мешканців Рівного зі словами вдячності

«Шановні рівняни! Щиро дякую всім вам за ту підтримку, яку я отримав на цих виборах. Я її постійно відчував, і вона була і є мені дуже потрібна і дорога. Високий рівень цієї підтримки і радує, і неабияк зобов’язує. І це зрозуміло. Люди хочуть, щоб багато що в нашому житті змінилося на краще, і мають на це великі сподівання. Безумовно, я докладу всіх зусиль, аби зробити все, що задекларував у своїй передвиборчій програмі. Також хочу запевнити мешканців Рівного, що зроблю все можливе, аби виконати обіцянки, які дав їм під час зустрічей у період передвиборчої кампанії. Всі роботи з благоустрою дворів, облаштування дитячих і спортивних майданчиків не закінчаться разом з виборами. У нас масштабні плани на наступний і всі подальші роки щодо благоустрою міста.

Тому підтримка рівнян у здійсненні цих планів мені буде потрібна ще не раз. Ми разом повинні втілити в життя дуже багато хороших речей: відбудувати стадіон «Авангард», відновити наші парки, заасфальтувати вулиці, двори і зробити багато-багато іншого.

Держава переживає непростий час. Але ми маємо шанс зробити наше місто комфортним для життя. Отож, бажаю нам усім успіху в реалізації всіх наших задумів і планів», - наголосив Володимир Хомко.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень