Тейлор Свіфт несподівано випустила альбом

Вже другий за рік

Рік пандемії видався на диво плідним для Тейлор Свіфт. Влітку 2020-го американська співачка здивувала всіх, випустивши новий альбом «Folklore»  - фактично без попереджень і анонсів, про нього стало відомо менш ніж за добу до виходу.

Ця платівка продемонструвала несподіваний поворот Свіфт від стадіонних попхітів до спокійного інді-фолку. Критики негайно визнали цю роботу однією з кращих платівок року, але, як з'ясувалося, це був тільки початок. 

11 грудня на всіх стрімінгових сервісах вийшов ще один, вже дев'ятий альбом у дискографії Тейлор Свіфт, який отримав назву «Evermore». Його анонс так само став повною несподіванкою для шанувальників співачки. На кожну з 15 пісень зняли лірик-відео, а на головну композицію «Willow» - повноцінний кліп.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень