Тейлор Свіфт несподівано випустила альбом

Вже другий за рік

Рік пандемії видався на диво плідним для Тейлор Свіфт. Влітку 2020-го американська співачка здивувала всіх, випустивши новий альбом «Folklore»  - фактично без попереджень і анонсів, про нього стало відомо менш ніж за добу до виходу.

Ця платівка продемонструвала несподіваний поворот Свіфт від стадіонних попхітів до спокійного інді-фолку. Критики негайно визнали цю роботу однією з кращих платівок року, але, як з'ясувалося, це був тільки початок. 

11 грудня на всіх стрімінгових сервісах вийшов ще один, вже дев'ятий альбом у дискографії Тейлор Свіфт, який отримав назву «Evermore». Його анонс так само став повною несподіванкою для шанувальників співачки. На кожну з 15 пісень зняли лірик-відео, а на головну композицію «Willow» - повноцінний кліп.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень