Спанієль вижив після нападу алігатора і став помічником шерифа (ВІДЕО)

Дивовижна історія отримала продовження

Спанієль Гуннар – юний, але вже відомий пес, адже після нападу алігатора він став помічником шерифа.

Це важливий день. Ви тепер будете детективом. Ви присягаєте дотримуватися конституційного закону під час роботи в Офісі шерифа округу Лі?», - запитав шериф Кармін Марс кавалер-кінг-чарльз-спанієля на прізвисько Гуннар. Той у відповідь лизнув офіцера в ніс, пише CNN.

Гуннару чотири місяці, і тепер він має значок «Собака-помічник». Пес буде служити поліції округу Лі у Флориді і разом з господарем стежити за безпекою.

Місяць тому Гуннар і мріяти про таке не міг: його єдиним бажанням тоді було вижити. На крихітного цуцика напав алігатор, і його щасливий порятунок зробив його справжньою знаменитістю.

Все сталося в кінці листопада, коли Гуннар разом зі своїм господарем Річардом Вілбенксом гуляв біля ставка. 74-річний чоловік згадує про це так:

Алігатор випірнув з води, як ракета. Я ніколи не думав, що він може бути таким швидким. Все було дуже швидко. Не знаю, викид адреналіну або інстинкт, але я просто автоматично стрибнув у воду. Мені вдалося руками розтиснути пащу рептилії і вивільнити з неї Гуннара.

Після нападу у Гуннара залишився невеликий поріз на животі. Тепер пес гуляє тільки на повідку і мінімум в трьох метрах від ставка.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень