В КНДР змушують здавати собак на їжу

Влада КНДР примушує віддавати домашніх собак, оскільки вони є символом капіталізму, повідомляє Daily Mail.

У липні лідер КНДР Кім Чен Ин оголосив, що володіння собаками тепер є порушенням закону, назвавши домашніх собак «зіпсованим трендом буржуазної ідеології».

Власники домашніх улюбленців побоюються, що їх собаки будуть використані для розв'язання проблеми нестачі продовольства в країні.

Джерело з КНДР повідомило південнокорейській газеті «Чосон ільбо», що домашніх собак насильно відбирають і присипляють, а деяких відправляють у державні зоопарки або продають до ресторанів собачого м'яса. За даними газети, заборона стала несподіванкою для багатьох представників середнього класу Пхеньяна.

Забезпечені сім'ї почали тримати домашніх собак після того, як північнокорейський режим послабшав напередодні Всесвітнього фестивалю молоді та студентів 1989 року.

Собаче м'ясо вже втрачає свою популярність в Південній Кореї, але в КНДР залишається затребуваним, пише ЗМІ.

За даними ООН, до 60% населення Північної Кореї стикається з браком продовольства, яка посилюється через міжнародних санкції. Ситуація ще більше ускладнилася після закриття кордону з Китаєм у зв'язку з коронавірусом.Північнокорейський лідер заявив, що нація не стане приймати ніякої зовнішньої допомоги і буде боротися самостійно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Інокентій Гопак

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень